
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Number of Pins | 5 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 1.585 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 1.8 dB |
| Load Impedance | 50 Ω |
Stock: 3767
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19407
Ext.Price$0.19407
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19407 | $0.19407 |
| 10 | $0.15730 | $1.57300 |
| 50 | $0.14203 | $7.10150 |
| 100 | $0.12824 | $12.82400 |
| 500 | $0.11114 | $55.57000 |
| 1000 | $0.10430 | $104.30000 |
| 3000 | $0.09247 | $277.41000 |
| 5000 | $0.08199 | $409.95000 |
| 10000 | $0.08071 | $807.10000 |
